Ahşap Tabela Nedir?

Ahşap Tabela Nedir?

Ahşap Tabela Nasıl Yapılır

Ahşap Tabela için  çok çeşitli tasarımlar yapılabilmektedir.Kulanılacak alana göre ahşap türlerinin seçimi yapılır ve CNC makinasında işleme alınır.Ahşap Tabelalar sadece firmalara yapılacak bir tabela çeşidi değildir.mağazalara ve ev dekorasyonunda uygulanabilir.

Bu işlem için uygun malzeme kaliteden ödün vermeden, planlanıp düzgün bir şekilde yapılan ahşap tabela güzel sonuçlar verir.

Ahşap mazeme çeşitleri şöyledir; Gürgen ağacı,Çam ağacı,Su kontrası,Kavak,Gül ağacı,Kiraz ağacı,Meşe ağacı,Masif v.s olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.

Ahşap Tabela için farklı şekillerde eskitme işlemi ve malzemeyi tamanlayarak siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda tasarımlar  yapmakta ve  en düzgün  şekilde hizmetinize sunmaktayız.Bir çok materyalı bir araya getirerek CNC kazıma tekniğiyle en iyi sonucu almaktayız.

Daha detaylı bilgi ve sipariş için desareklam.com sitemizde bulunan teklif formu doldurmanız yeterlidir.Bize mail olarak  gelen talebiniz için size en kısa zamanda detaylı bilgi için dönüş yapılmaktadır.