Çatı Tabelası Nedir?

Çatı Tabelası Nedir ?

 

Çatı Tabelası Nasıl Olmalıdır ?

Çatı Tabelası diğer tabela çeşitlerine göre ölçü ve ebat açıcından oldukça büyük boyutlarda tasarlanıp yüksekte olması sebebiyle büyük ölçü tasarlanır.

Görünürlüğü fazla olacağı için yer olarak insanlara hitap eden,genellikle yüksek binaların üzerine monte edilir.Çatı Tabelası Firmalar için en iyi seçimdir.Çatı Tabelanız yüksekte olduğu için insanların dikkatini çekecektir  ve  firmanızın adını daha iyi duyuracaksınız.

Genellikle işlek yollarda yüksek alanlarda bulunan Çatı Tabelanız en detaylı şekilde tasarlanarak montaj edilmesi gerekir,rüzgar ve diğer hava şartlarına uygun bir şekilde tasarlanıp ona göre montaj edilmelidir.

Çatı Tabelası Modelleri

ÇatıTabela ve çeşitleri genel standart modellerdir geçerlidir.Işıksız olarak vinil,kompozit üzerine folyo kesim yapılmaktadır.Kompozit üzerine 10 mm 20mm arası dekota ile ışıksız tabela yapılmaktadır.

Genellikle  yeni yapılan inşaatlarda ve hastanelerde kullanılan bu tabelalar sık  binalar arasında bile  çok uzaklardan  fark edilmeyi sağlar. Çatı tabelaları istenildiğinde yada gerektiği zaman, ışıklı, ışıksız, kutu harfli ya da ledli olarak farklı tabela çeşitleri ile birlikte de kullanılır.