Cephe Tabelası Nedir ?

Cephe tabelası nedir

Cephe Tabelası Nasıl yapılır?

Cephe Tabelası firmanızın kalitesini artırmak için  yapacağınız işin ilk adımı olarak şık bir tabelanız olmalıdır firmanızın imzasıdır tabelanız..Tablalar firmanızı kalıcı ve ömürlü gösterir.

Küçük ve orta esnafın ve büyük holdinglerinde tercih ettiğii bir tabela çeşididir.Bina ve i yerlerinin cephe yada duvarlarına cephe tabelaları hazırladığı gibi bina girişine de dış tabela tasarlanabilir ve ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır.Tabela reklamcılığı çeşitlerinden cehpe tabelaları gece,gündüz ve bütün hava şartlarına elverişli olup, ilk taktığınız gün gibi canlı duracaktır.

Krom paslanmaz veya alüminyum harfli dış cephe tabelaları için özel alışımlı fırınlı vernik tekniği tabelanızın ömrünü uzatır.Tabelalarda zemin paslanmasın diye elektrostatik fırın boyası kullanılmaktadır.

Cephe Tabelası Örnekleri

Lampeks malzeme veya alüminyumdan lazer kesim yapılarak üretilir.

  • Işıklı Tabela : Bina, cephe veya duvarlarına farklı ışık sistemleri ile hazırlanır.
  • Alüminyum Tabela:Duvar kolon alın yüzlerine alüminyumdan yapılan uygulamalardır.
  • Işıklı cephe Tabela : Ön ve arka yüzlerinde ışığı kolayca geçirebilen vinil baskılar veya pleksi folyo uygulanır. Tabela uzaktan  fark edilebilecek düzeye getirilmiş olur.

Led Işıklı Pleksi Cephe Tabelası son yılların popüler, sarfiyatsız ve güçlü ışık sistemlerinden pleksi ile birlikte tasarlanır.