Delikli Folyo (One Way Vision) Nedir ?

Delikli Folyo (One Way Vision) Nedir

Delikli Folyo (One Way Vision) Nasıl Uygulanmalı

One Way Vision Folyo mazemesi delikli ve yapışkanlıdır.Bu malzeme PVC esaslıdır.Görünen yüzü beyaz olup yapışkanlı yüzeyi ise siyah renklidir.Yapışkanlı yüzeyin siyah olmasının sebebi içeriden bakıldığında OneWayVision Folyo malzemesinin sanki yapıştırılmamış gibi durmasıdır.

One Way Vision kullanılmasının insanların göz estetiğine uygun olan bu uygulama sayesinde şık bir reklam anlayışına sahip olacaksınız.Bina yada reklamı yapılacak cam’ın mm’lik olarak ölçü alnıması gerekir bu doğrultuda işlem yapmaya  başlanacaktır.

Uzman bir kişi tarafından dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir.Bu işlem gerçekleştirilirken malzemenin delikli olması sebebiyle yırtılma riski büyüktür. Bunun için uzman biri tarafından yapılırsa düzgün bir şekilde ve sorunsuz bir şekilde uygulanmalıdır.

Delikli baskı folyo ile reklamınız dışarıdan gözükür ve sizde içeriden dışarıyı rahatça görebilirsiniz.Akşam ışık açıldığında ışık geçirgenliği olduğu için içeri gözükebilir.

Pvs yapısı güzel bir görüntü sağlar.Baskı maliyeti diğer folyo fiyatlarına göre pahalıdır.İşlem geçerleştikten sonra yapışma mukavemeti oldukça yüksektir,üstüne istediğiniz ölçüde baskı yapılabilir.

Vision ürünü kendinden yapışkanlı olma özelliğinden ötürü özellikle vitrin camlarına ve Camlı binaların Dış cephelerine uygulanmaktadır.