Folyo Baskı Çeşitleri Nedir?

Folyo Baskı Çeşitleri Nedir?

Folyo Baskı Nedir?

Folyo Baskı   malzemesi  genelde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılır. PVC türünden arkası yapışkanlı birr mazemedir.Folyo bir başka mazemeye gerek duymadan kullanılan bir malzemedir ve bu sebepten tecih edilen bir malzemedir.

Folyonun üstüne Dijital Baskı yaparak, genelikle mağazalarda İNDİRİM /KAMPANYA yazılar ve bu tür yazıların hepsi Dijital Baskı kullanılarak yapılır.

Folyoların bir çok renk çeşidi vardır,Bu sebeplee istenilen grafik çaşılması sayesine memnun edici sonuçlar alınır. Ayrıca Plotter olarak kullanılan alet sayesinde folyo üzerine istenilen tasarım,resimler yada yazılar kesilerek de kullanılır.

Folyo Çeşitleri, Kullanım Alanları

Normal Folyo

Normal Folyo tabela ve cam vitrinlerde,cephe ve yönlendirmelerde kullanılır.

Cast Folyo

Cast Folyo girintisi ve çıkıntısı olan yerlerde ve özellikle araç kaplamada sıcak hava ile uygulanır.Özel laminasyon atıldıktan sonra daha uzun ömürlü olur.

Şeffaf Folyo

Şeffaf Follyo dijital baskı ters baskı yapılır ve içeriden yapıştırma gerçekleştirilir.

 

İç Mekan Folyo Baskı

İç Mekanlarda folyo yapılacak yerler insan temasının bulunduğu yerlerdir ve folyo basıda dikkat etmemiz gereken insan  sağlığına zararlı olmayacak  şekilde mazemesinin su bazlı boya kullanılarak uygulama sonunuda düşünmemiz gerekir ve şirketimizin kullandığı iç mekan  folyo Baskıları ve diğer tüm baskı aşamasındaki mazemelerimiz insan sağlığını düşünerek  yapılmıştır.Yapılan folyo Baskıda dikkat edilmesine gereken en önemli unsur su teması olmamalıdır.

Elit Sağlık Folyo Baskı

 

Dış Mekan Folyo Baskı

Dış Mekan Folyo uygulamalarında istenilen en büyük özellik dayanıklılıktır.tamamiyle doğal şartlara maruz kalan folyo baskı (yağmur,kar,rüzgar,güneş v.b)temas halinde olur,daynıklı olması bu sebepten önemlidir.Dayanıklılık solvent bazlı boyalar kullanılarak dayanıklı hale gelir.Büyük ölçülerde de uygulanması en önemli özelliğidir.Her türlü yüzeye uygulama yapılabilir.

Dekoratif Kumlama Nedir?

Şık ve göze hitap eden bir görüntüye erişmek ve işyerinizin görselliğini daha çok ön plana çıkarmak için ekonomik maliyeti ile sizleri etkilyecek dekoratif kumlama ile sizlerde istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Dekoratif kumlu baskılar,kumlu folyo üzerine yapılan bir baskı çeşididir ve birlikte günümüzde özel kuruluşlar tarafından bolca talep görmektedir.

Dekoratif şıklığı sağlanması amaç edinerek uygulanan bu kumlamalar alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilir  yada sitemizde yer alan ve neticelenmiş görsellerden fikir alabilirsiniz.

 

Dekoratif kumlu baskılar

Buzlu Cam Folyosu Nedir?

Dekoratif  ve Firmanızın istekleri doğrultusunda kaliteli ve şık bir şekilde cevap veren bir diğer hizmetimiz ise buzlu cam folyo olmaktadır.

Göz dolduran ve canlı renklerin hakimiyetini seven kesimlerden iseniz buzlu cam folyosu tam siz müşterilerimize göredir.

UV Baskı

Uv Baskı ile cam,ahşap,metal,Pvc,kumaş,pleksi,foreks,deri gibi düze yüzeyli malzemelerde de direk baskı yapılabilmektedir.Hemde fofoğraf kalitesinde baskı yapılmaktadır.

Braez Moda Uv Baskı

 

Dekoratif Kumlama & Buzlu Cam Folyosu Fiyatları

Büyük bir beğeni ile baktığımız işletme alanlarında karşılaştığımız cam giydirmeler dekoratif uygulama olarak adlandırılmaktadır.Faaliyetini üstlenediğiniz işyerinizin yada ürününüzün  dekoratif anlamda yansımasını gösteren buzlu cam folyosu ile alanınızda  benzersiz bir görüntü sağlamaktadır.İstenilen ölçülerde yapılan bu işlem talep doğrultusunda değişkenlik gösteren bu uygulama ile alakalı net bir fiyat bilgisine ulaşmak için detaylı bilgi edinebilmek için sitemiz www.desareklam.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.