Işıklı Tabela

ışıklı tabela

Işıklı Tabela Modelleri

Işıklı tabela üretimi,paslanmaz ışıklı led tabela,pleksi ışıklı led tabela,ışıklı tabela fiyatları,ışıklı totem ürertimi,ışıklı vinil baskı tabela çeşitleri.ışıklı tabela,tabelacı,ışıklı tabela çeşitleri,paslanmaz ışıklı tabela,led tabela,tabelacılar.

Paslanmaz krom,gümüş,parlak,beyaz olarak görülen,tercih edilen bir malzemedir ve sert bir malzemedir.Olumsuz hava koşulları karşında sağlam olan paslanmaz krom,darbelere karşı da dayanıklıdır.

Paslanmaz krom,günümüzde reklamcılıkta kullanılan tabela modelleri farklı renk ve türleriyle led ile aydınlatılarak göze hitap edecek şekilde yerini almaktadır.

Paslanmaz krom,tabelada müşterilerin belirttikleri renklerden sonra,grafik tasarım aşamasına geçilir.

Paslanmaz krom’un lazer kesip yapılır ve sonra  banntlar,harflerin kenarlarına monte edilir ve kutu harflerin içine led yerleştirilir ve ışıklandırılır.

Paslanmaz krom’da harf 304 kalite olarak kullanılmaktadır.Açık hava reklamcılığında ışıklı ve ışıksız olmak üzere üretilen iki çeşit olarak olur,tabelalarda ve kompozit zeminlerde uygulanarak paslanmaz krom kutu harf olarak sunulur.

Paslanmaz krom’un fileli paslanmaz  kutu harf olarak da üretim yapılır. Paslanmaz krom kutu harf olarak açık hava reklamcılığında gümüş, sarı(gold), bronz, bakır, ayna ve gülaltın renklerinde kullanılmaktadır.