istanbul’da Tabela Desa Reklamda Yaptırılır ?

desa reklam tabela

İstanbul’da Tabela Nerede Yaptırılır?

Yeni bir işletme açmayamı karar verdiniz? yada mevcuttaki tabelanızdan memnunmu değilsiniz o zaman doğru adrestesiniz.Desa reklam uzman kadrosu desteği ve kalitesiyle hayallerinizi gerçeleştiriyor.

15 yıllık tecrübe ve güven ağıyla,profesyonel ve kurumsal çalışmaları, iş takibi  ile size hizmet vermekte.Arkanıza dönüp işte tabela böyle yapılır dediğiniz ve  çalışanlarıyla,birinciliği müşteri memnuniyeti olan  ve yüzünüze tebessüm katan lider bir firmadır.

Desa Reklam yaptığı işlerle sesini duyurmaya devam ediyor.Tabela hizmetlerinde en doğru şekilde şirketinizi temsil edecek tabela tasarımı ve grafik tasarımda dünyadaki gelişmelerle beraber markanızı zirveye çıkarmaya yardımcı oluyoruz.

Sözün özü ; Söz Uçar ama biz Desa Reklam olarak, yaptığımız işlerle sırtımızı kalitemize dayanıp, müşteri memnuniyeti için çalışmalarımıza  devam ediyoruz.

Son zamanlarda sıkça yaşadığımız hava koşulları sayesinde muzderipseniz ve yağan dolu kaynaklı tabelanız hasar gördüyse bizi arayın; Sitemizde tabela bölümünde yapmış olduğumuz işleri göreebilirsiniz. Desa Reklam olarak firmalar tarafından bu tür şikayetler almayan ender firmalardan biriyiz.

Kullandığımız her malzeme bizim işimizi yansıtır.Yaptığımız işin peşinden gözümüz arkada kalmaz, büyümemizin sebebide budur.

Tüm Türkiye genelinde hizmet vermenin dışında yurtdışınada kargo ile tabela gönderiyoruz.

  • Kalite pleksi ve 1. Kalite işçilik daima sizi bir adım önde tutar.

Bütün Avrupa ülkelerinde Desa Reklam olarak bir izimiz bulunmaktadır. Kısaca saymak gerekirse ; Almanya,Fransa,Danimarka,İngiltere,Mekke,Hollanda,Amsterdam,Belçika  ve bir çok ülkeye ihracaat yapıyoruz.

Tabela Çeşitlerimiz

Siz ve işletmeniz ile insanların  tanışma hikayesinde yeer alıyoruz. Yerler, mekanlar için sağladığımız.Tabela ,Kutu Harf,Paslanmaz Kutu Harf,Led tabela,Işıklı Tabela,Totem ,kutu harf çeşileri hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Birincil önceliğimiz olan müşteri talepleri doğrultusunda özgün isteklere, alışılmış kalıpların dışında farklı gözlemlerle, gelişen dünya sayesinde farkımızı yansıtmak hedefimiz ile yanınızdayız.

Yüzlerce kurumsal firma çalışmalarımızda tercih edilen Pleksi kutu Harf,ışıksız tabela talepleri sayesinde dikkat çekiciliklerini firmalarının duruşunu yansıtmıştırlar

Büyüyen ekonomide en büyük hacmi oluşturan İstanbul’da ve Avrupanın herhangi bir şehrinde reklamınızı ve adınızı akıllara kazımak için güvenilir tabela firması bulmak bir hayli zordur.

Referanslarımızdan da anlaşılacağı gibi kurumsal firmalar ve mimar firmalarıyla uzun soluklu memnuniyet odaklı çalışıyoruz ve istikrarımız bu ölçüdede en üst seviyede.

Reklam Tabela Bir Telefon Uzağınızda

Firmamızın sağlamakta olduğu hizmetler ışığında sürekli ve sürdürülebilir kalite kontrol yöntemleri organize olmuş bir işletmeyiz.

Müşteri memnuniyeti prensibimiz ile siz müşterilerimiz için fark yaratmaya devam ediyoruz.

Tabela siparişi vermek için   bilgi@desareklam.com  mail ile teklif isteyebilirsiniz? İletişim Numaramızdan da bize ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Tel : (0850)850 33 72