Mesh Baskı Nedir?

Mesh baskı nedir ?

Mesh Baskı Özellikleri

Mesh bir baskı tekniği değil baskı malzemesidir.Genellikle ‘’Vinil Baskı’’ ve one  ‘’Way Vision Baskı’’teknikleriyle karıştırılır,benzese de arada çok büyük farklar vardır.bezle branda arasındadır mesh baskı.Yapışkanlı değildir ve büyük boyutlu baskılarda kullanılır.

Mesh Baskı çeşitleri farklı farklıdır. Çeşitlerine göre ufak delikler bulunur ve bu deliklerin şekli,ölçüleri mesh çeşidine göre farklılık gösterir.

Reklamcılıkta kullanılan bu baskı malzemesi sıkça tercih edilmektedir.bu malzemeye  yüksek çözünürlüklü baskılar yapılabilir ve hiçbir sınırlama olmaz.Firmaların,şahısların istedikleri görsel mesh üzerine yüksek çözünürlükte basılabilir.

17  yılımızı verdiğimiz bu reklam hizmetlerinde  işin en ince ayrıntılarını biliyor  ve  sizi memnun edecek çözümlerle beraber istediğiniz ve hayal etiğiniz her işi en kaliteli şekilde yapıyoruz.

Dış mekanlar için uygulanacak mesh baskılarda solventli boya kullanılması gerekmektedir. Solvent boya  rüzgar, yağmur, kar, kış demeden yıpranmaz ve baskının kalitesi ilk gün ki gibi kalır.