Ofis Cam Filmi

ofis cam filimi kaplama

????????????????????????????????????

Ofis Cam Kaplama Hangi Malzemelerden Yapılır

Cam Filmi Metalik polyester dediğimiz hammadde püskütme yoluyla metalin birleşmesinden filmi haline getirilmesidir.Bu filmiler güneş ışığının zararlı etkenlerini geri çevirir.Dekoratif olarakta şık bir hale gelmesini sağlar ofislerinizin.

Güvenlik açısından emniyet sağlamak amaçlı güvenlik cam filimleri ofislerinizde şirketinizde size fayda sağlayacaktır.Cam Filimleri güneşin ışıkl kaynağından %10 ile %95 arasında ışığı kırarak ışık gelmesini engeller.

Zararlı UV (ultra Viole ) kaynağının oluşturduğu zararlardan sizi korur.Dekoratif Cam filimi,vitrin,dış cephe,toplantı salonları,ofis bölme işlemleri için kumlama ,buzlu,şeritli,desenli ve istediğiniz şekilde şekillendirilebilir.

Dekoratif Cam filimi yapıldığı alandaki ferahlığı,rahatlığı ile sizi takip eden gözlerden de kurtulmak için büyük bir avantajdır.Bu uygulamada istediğiniz seçeneğin görünürlük derecesine kadar tercihinizi yapabilirsiniz.

Yoğun Güneş alan ofisinize, evinize, işyerinize ve diğer alanlarda bulunan mobilya,perde,halı mağaza stand sergilenen ürünlerin solmasınıda büyük ölçüde engeller.

Güvenlik Cam Filimleride camlara uygulanmasının en önemli nedenleri ; kırılma,çarpma ve güvenlik nedenli kullanılan bir üründür.