Paslanmaz Kutu Harf İmalatı

paslanmaz kutu harf

Paslanmaz Kutu Harf Nedir ?

Paslanmaz kutu harf tabela;Günümüz şartlarına uygun modern ve şık bir görüntü yakalamak için ışıklı yada ışıksız tabela modelidir.

Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmektedir.Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler;krom paslanmaz çelik,mat paslanmaz,çelik ve altın paslanmaz çelik olarak sıralanmaktadır.

Bu malzemeler her türlü hava şartlarına dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır.

 

Paslanmaz Kutu Harf İmalatı ve Özellikleri

Paslanmaz kutu harf  nasıl yapılmaktadır. Öncelikle yapılacak olan paslanmaz kutu harfin bilgisayarda,uygulanacak alanın ölçülerine göre grafik tasarımı ve paslanmaz kutu harf grafiği yapılarak, lazer kesim bölümüne yollanır. Paslanmaz levha üzerinde paslanmaz kutu harfin ön yüzeyi lazer kesim bölümünde kesilir.

Paslanmaz kutu harf imalat süreci başlar. Lazerde kesilen malzeme paslanmaz kutu harf atölyesinde, lazerde kesilen malzeme paslanmaz kutu harf atölyesinde uzman ekibimiz tarafından yan bantları (kenar yüksekliği) ölçülerek paslanmaz 0,60 mikron kalınlığındaki bantları kesilmektedir.

Kaynak için gerekli olan diğer bir malzeme ise bakır,havya ateşle ısıtalarak, paslanmaz kutu harfin imalatında önemli olan bölümü işleme alınır.Lehim ve ısıtılan havya yardımı ile paslanmaz kutu harfin ön yüzeyi ve kenar bantları uzman kadromuzun belirlediği noktalardan,lehim kaynağı ile titizlikle yapım aşamasına geçilmektedir.

Paslanmaz kutu harfin kaynak işlemi bittikten sonra paslanmaz kutu harfin polisaj atölyesinde işlemi yapılmaktadır.Paslanmaz kutu harf sıvı cila yardımıyla parlatılıp sonrasında temizlik işlemi yapılmaktadır.

Bu işlemler doğrultusunda Paslanmaz kutu harf’imizin yapımı aşaması tamamlanmaktadır.Müşterilerimizin isteklerini karşılamak için titizlikle çalışıyoruz.

Sitemizden Kutu Harf bölümünden yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımıza görebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.