Retro Kutu Harf Tabela

Retro Kutu Harf Nedir

Retro Ampullü Kutu Harf Tabela Nerelerde kullanılır ?

 

Bu ürün 1,5 mm et kalınlığında alüminyumdan imal edilen kutu harflerdir.Yan bantları 10 cm kalınlığındadır.iç kısımlarda 220 w ile çalışan tasarruflu led ampuller katılmaktadır.

Bu ampullü kutu harfler minimum ölçüsü 30 cm boyutunda olmaktadır.Maksimum büyüklük ise 250 cm’e kadar çıkmaktadır.

Bu ürünün Kullanıldığı alanlar; Retro ampullü kutu harfler hem iç mekanlarda hemde dış mekan koşullarına göre tasarlanarak imalatı yapılmaktadır.Şık ve estetik bir görünüm açısından oldukça yüksek kalitede işçilik gerektirir ve siz müşterilerimize eksitme tabela kalitesinde sunmaktayız.

Bu ürünü tercih eden işletmeler ve bir çok sektörde de ön plandadır..aynı zamanda ev ve ofis kullanıcıları da tercih etmektedir.eskitme tarzı ile Retro görüntüsü sayesinde insanların dikkatini çeker ve bir çok mağaza, cafe tabelaları bar ve hotel tabelalarıda da çok fazla kullanılmaktadır.

Bakır malzemenin eşsiz görselliği ile iç mekanda cafe duvarlarına oldukça sık kullanılan Retro,eksitme kutu harfler isteğe bağlı olarak ölçü değişebilir.Retro harfler görünüş itibariyle şık ve müşterilerinizi etkiler.retro harf çalışması için bir çok ampul seçeneği bulunmaktadır.220 w ile direk montaj yapılabilir.Retro eskitme kutu harfler bakırdan üretilir.