Retro Kutu Harfte Kullanılan Ampül Çeşitleri

rustik ampül çeşitleri

Retro Kutu Harfte Kullanılan Malzemeler

Bakır malzemenin eşsiz görselliği ile iç mekanda cafe duvarlarına oldukça sık kullanılan Retro,eksitme kutu harfler isteğe bağlı olarak ölçü değişebilir.Retro harfler görünüş itibariyle şık ve müşterilerinizi etkiler.retro harf çalışması için bir çok ampul seçeneği bulunmaktadır.220 w ile direk montaj yapılabilir.Retro eskitme kutu harfler bakırdan üretilir.

Retro Kutu Harfte kullanılan  Rustik  ampuller gözünüze çarpmıştır.Bu ampuller carbon ampul olarakta bilinen eski teknoloji ile üretilmiş flamanlı ampullerdir.Genelde 4-80 arası  watt olan versiyonları yaygındır.

Bu ampullerin amber rengi denilen koyu sarı bir ışık rengi olan bu ampuller cafe ve bar,mağaza içi ve dışı hatta dış mekanlarda da kullanılması uygunlaştırılıp tercih eilebilmektedir.

Dekoratif olarak Firmanızın, mağazanızın,cafenizin, göz alıcı bir görselliğe kavuşması için son yıllarda tercih edilen Kutu harf çeşitlerinden biridir Retro Kutu Harf.

Retro Kutu Harf için kullanılan ampullerimizde çeşitleriyle siz müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda istenilen ampul çeşidi kullanılabilmektedir.

Retro kutu Harf yapılırken bakırdan üretilir.Boyama elektrostatik boya, yani toz boyayla gerçekleştirilir.Bu boya uygulandigi takdirde yüzeyde pürüzsüz bir görünüm sağlayan, kolay kolay çizilmeyen ve asla atmayan boya çeşidi/boyama tekniğidir.

Retro Kutu Harfte Kullanılan Ampül Çeşitleri

Rustik ampül çeşitleri     rustik ampül çeşitleri rustik ampül çeşitleri

rustik ampül çeşitleri  rustik ampül çeşitleri