Vinil Tabela Nedir?

Vinil Tabela Nedir ?

Vinil Tabela Nerelerde Kullanılır ?

Vinil germe Tabela,dijital baskı yöntemi ile baskı yapılarak vinilin (branda’nın) profil şasesine dört bir yandan gerilerek daha önceden hazırlanmış dörtgen bir kasanın içine aydınlatma sistemi yapılarak üstüne kapatılarak üretilen bir tabela çeşididir.

Vinil Tabela kasa üzerine monta edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi,profil şase üzerine gerildikten sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.

Vinil Germe,Işıklı tabela olarak  5 senedir revaşta olan bir tabela çeşididir.

Bu sistem sayesinde diğer ışıklı ve reklam tabelalarında olduğu gibi kazanım sağlarken bir yandan da  dezavantajlar bulunur.Vinil Germe Tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklamınızı yapmanızı sağlar.

Bu sistemde vinil en büyük ölçüsü 5 mt*50 mt dir.ikinci en önemli tercih sebebi ise vinil üzerine istenilen renkte istediğiniz deseni,resmi kullanabilirsiniz.

Zemininizi tek renk yapmak değilde  daha yalın geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz.

Vinil kimyevi yapısından dolayı oldukça dayanıklı olduğundan bir çok alanda kullanılabilir.Genelde açık alanlarda kullanılan vinil,firmaların ve şirketlerin reklamını yapmak amaçlı kullanıldığı ürünlerden biridir.

Afiş, Tabelalar,bayraklar ve Atatürk posterleri,fuar standları tanıtım amaçlı kullanılan pankartlar gibi bir çok geniş alanda kullanılmaktadır.Bina giydirme gibi büyük boyutlarda,isteğe göre afiş gibi küçük boyutlarda da vinil baskı kullanmak mümkündür.

Hafif,dayanıklı ve taşınabilir oluşu sayesinde reklam ve tanıtım amaçlı en büyük paydada vinil baskı kendini göstermektedir.Uygun Fiyatları sayesinde de reklam çözümü üretmek mümkündür.Unutulmayacak bir önemli unsurda  vinil baskının kalitesi haricinde tasarım çalışması ve yüksek çözünürlük olması baskınızın daha iyi görünmesini sağlar.